Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Avast! 5 - Jaký je?

• Titulek: Re: antiviry...
      Napsal: honza-dc, <honzatobias (na) centrum (tečka) cz>
      Přidáno: 24. ledna 2010 01:33

AVG jsem poprvé vykoušel asi před 8 lety. Tenkrát měli docela smysl pro humor. Pokaždý když ten antivir něco našel, ukázal se obrázek takovýho vošklivýho bubáka. Ale tim ta sranda končila. Nedokázal to ani opravit, ani smazat. Léta jsem pak spokojeně používal Avast Home + antisywear Spyboot. Když jsem před dvěma lety kupoval noťas nechal jsem se ukecat znovu na AVG. Uynávam že udělali pokrok. S bubákama už si nehrajou a když to něco najde, tak to dokáže i opravit. Dost mě prudilo, že během aktualizace a nebo testu se nedal počítač vůbec použít. Když se mi začaly moje XPéčka táhnout jak smrad, tak jsem spustil test. S tvrzením že je počítač čistej jsem se nespokojil, přepnul jsem na Win7 kde jsem měl Avast a našel jsem 3 trojany. Takže AVG jelo z compu ven. Pokud placená, pravidelně aktualizovaná verze nezvládne to co jinej program za darmo, tak jejich Free verze mně nezajímá, je i zadarmo drahá. Teď používám Avast v XP a ve Win7 Security Essentials. Doufam že MS udělá i něco na čištění registrů atd.

Zpět na článek Avast! 5 - Jaký je?

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.