Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Pinnacle 20 zachytí Váš život na videu!

• Titulek: Re: Trapný pokus
      Napsal: ml
      Přidáno: 21. února 2017 13:37

Léta používám verzi 15 a ne že by to bylo ideální, ale jsem spokojený. Dva a půl tisíce také není tolik. Pak vyšly další verze (16, 17, 18 ... dál jsem nesledoval), ale ty stály za pendrek. Byly na ně dost nepříznivé recenze a po vyzkoušení dema se mi zdálo, že nejsou neoprávněné. Prostě jsem se rozhodnul zůstat u patnáctky.
      Je tedy otázkou, jestli se společnost AVID už konečně polepšila.
      Jinak jsem zkoušel i jiné programy. Namátkou:
      - Nero Vision (dodané k první vypalovačce DVD; bylo v mnoha ohledech lepší, ale dnes značně zastaralé (asi nejlepší na něm byla podpora DVD-VR a taky to že si dovedl říct o kodeky systému (např. ffdshow))),
      - Cyberlink (Dodaný ke druhé vypalovačce DVD a také k analogové televizní kartě; DVD-VR podporoval i na DVD-RAM, ale byl dost nestabilní a narozdíl od nero vision (a také pinnacle) si neporadí s chybnými úseky videa)
      - VLMC (od tvůrců VLC) Před léty slibně se rozvíjející freewareový projekt, který byl ale v dost ranné fázi (tedy značně nedodělaný a nestabilní). Nyní je asi mrtvý.
      - Kdeline a Pitivi jsou dva editory dostupné v Linuxu. Kdybych je objevil dřív, asi nekupuju ani pinnacle, ani windows, snad příště
      - Windows movie maker postačuje na nejzákladnější práci, jedinou výhodou je, že je součástí windows od XP SP3 (byl tam i dříve, ale od SP3 je jakžtakž funkční)

Zpět na článek Pinnacle 20 zachytí Váš život na videu!

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.