Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Pošťák Thunderbird opět v hlavním vývojovém proudu

• Titulek: Re: ještě k Thunderbirdu
      Napsal: Mario Hlas, <mariohlas (na) seznam (tečka) cz>
      Přidáno: 15. května 2018 00:54

Část závad, které jsem minule popsal, byla zřejmě způsobena tím, že jsem Thunderbird stáhl z neoriginálního zdroje ; po stažení z oficiálních stránek Th. zmizely ; omlouvám se.
      Ale i pak zůstaly 2 závažné závady, k nimž jsem nenašel odpověď na žádném fóru Th. (a že jich
      po světě je !). Snad byste mně jako dlouholetý spokojený uživatel Th. mohl poradit Vy :
      (1) Když pošlu mail skrytým příjemcům, aby nikdo nezískal adresy těch ostatních, tak ty příjemce
      uvede v Seznamu odeslaných ve sloupci Korespondent jako "undisclosed recipients - utajení adresáti" - musím mail otevřít, abych se dozvěděl, kterým lidem jsem je tehdy poslal. Nebo ještě
      hůř : objeví se jen šipka vpravo ; pak už se nikdy (ani po otevření odeslaného mailu) nedozvím, na které mailové adresy jsem je tehdy odeslal. (Proč někdy "undisclosed ...", jindy jen šipka, nevím, žádnou zákonitost jsem nevypozoroval.) Jestli mně neporadíte, tak prosím aspoň uznejte, že Th.
      tím svérázem vlastně bojuje proti jednomu ze základních pravidel Netikety "nikdy nikomu nepředávejte cizí mailovou adresu bez jeho svolení". A utajovat adresáty mailu před jeho autorem
      a odesilatelem mně připadne jako hloupý vtip, nemyslíte ?
      (2) Mohl byste mně poradit, jak vložit do mailu adresu web. stránky, aniž bych tím ovlivnil následující text ? (Mně zůstane podtržený a odstranit to podtržení neumím - vybrat myší text a pak klepnout na "podtržené A" => NEpomáhá.)
      Ještě k Th. portable, který kulhá na obě nohy : Já jej chtěl používat hlavně přímo v PC, abych jej
      mohl v PC zaheslovat - když Th. nezabezpečuje své otevření heslem. (Proč, to nevím ...)

Zpět na článek Pošťák Thunderbird opět v hlavním vývojovém proudu

Nejčtenější články

nejnovější | nejdiskutovanější

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty.